Wracamy na Brave Festival6 i 8 lipca spektakle Teatru 21 będzie można zobaczyć na wrocławskim Brave Festival. Pokażemy „Upadki. Odcinek 2” i przedstawienie „Klauni, czyli o rodzinie. Odcinek 3”

OFICJALNA STRONA FESTIWALU

Spektakle zostaną pokazane w IMPARCIE o godz. 18. To nie wszystkie wydarzenia, jakich bohaterem będzie nasz zespół. Już 5 lipca zapraszamy na godz. 16 do Galerii ArtBrut przy ul. Ruskiej 46A na wspólną akcję performatywną z aktorami. Odbędzie się ona z okazji trwającej tam wystawy „Czy wolność?…” Będzie to powrót do naszej kwietniowej akcji „Pesach”, którą przeprowadziliśmy w kwietniu w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

7 lipca zawitamy do klubu festiwalowego Bułka z Masłem przy ul. Szajnochy. O godz. 15 rozpocznie się odsłona Brave Meeteings, której bohaterem będzie nasz zespół i – mamy ogromną nadzieję – publiczność. Czekamy na ciekawe spotkanie, na rozmowę!

Od 1 lipca w klubie Bułka z Masłem można oglądać wystawę zdjęć Grzegorza Pressa. To fotoreportaż , który wygrał BZ WBK Press Foto. Zdjęcia znalazły się również w książce „21 myśli o teatrze” nagrodzonym na Warszawskich Targach Książki tytułem „Najpiękniejszego albumu roku”. Książka składa się z fotografii ze spektakli i prób naszego zespołu oraz tekstów krytycznych. Historia naszej pracy przedstawiona została w oparciu o 21 myśli, cytatów aktorów Teatru 21.