Przejdź do KONTAKT

EKSPERYMENTY MUZYCZNE

FERIE W CSzW
Eksperymenty muzyczne

12+

KUCHNIA DŹWIĘKOWA, w której menu znajdzie się coś dla smakoszy dźwięków cichych i tych głośnych, wytworzonych naturalnie i mechanicznie. Dla odważnych próba wcielenia się w muzycznego szefa kuchni i zmierzenie się z samodzielnie wykonanymi instrumentami. Dodatkowo rozsmakowywanie się w pejzażach dźwiękowych i nagraniach terenowych.

kiedy: 13, 15, 20, 22. 02. 2023
godz. 11:00 – 13:00
miejsce:
Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21,  ul. Skoczylasa 10/12

W ramach Ferii w CSzW także:
CYRKOWE SZTUCZKI 14, 16, 21, 23 02

CAPOEIRA 17, 24 02.

Sebastian Świąder – pedagog teatru, animator kultury, muzyk i performer. Absolwent kulturoznawstwa w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu
Warszawskiego oraz specjalizacji Animacja Kultury. Członek Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, z którym inicjuje i współtworzy wiele projektów pedagogiczno-teatralnych w instytucjach kultury i teatrach (m.in. we współpracy z Instytutem Teatralnym, TR Warszawa, Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu, Teatrem Pinokio w Łodzi, Teatrem BAJ w Warszawie). Współpracuje z Teatrem 21, Teatrem Węgajty/projekt terenowy, Stowarzyszeniem Katedra Kultury, Towarzystwem Inicjatyw Twórczych “ę” (jako członek sieci Latający Animatorzy Kultury). Projektuje i prowadzi warsztaty teatralne, muzyczne i performatywne dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Laureat nagrody 26. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, za muzykę do spektaklu “Mazagan. Miasto” (reż. J. Berłowska, Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu, 2019). Gra z zespołem muzycznym UGLA i Bardzo Duży Dom.