Przejdź do KONTAKT

IMPRO – WŁĄCZ SIĘ DO GRY

zajęcia z improwizacji teatralnej
Ferie w CSzw
Impro

Warsztaty, które zapraszają do świata teatru improwizowanego by wspólnie bawić się i odkrywać moc współpracy i wzajemnych inspiracji.  Działamy w otwartości na siebie nawzajem, w atmosferze śmiechu i zabawy. Pozwalamy wyobraźni i kreatywności rozwijać się w bezpiecznej przestrzeni ponieważ w impro nic nie jest błędem, a to co się wydarza jest prezentem. Włącz się do gry.

Każdy może się zapisać i spróbować, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie pracy teatralnej. Na zajęciach sięgniemy po wybrane elementy improwizacji teatralnej – rozgrzewki i ćwiczenia, które prowadzą do tworzenia historii, scen, kreowania bohaterów czy scenografii z własnych ciał. Warsztat wykorzystuje przede wszystkim mechanizmy krótkich gier improwizowanych i formułę zabawy.

Warsztaty improwizacji rozwijają twórczo i społecznie, uczą empatii, słuchania, odwagi, zaufania, współdziałania bez oceniania. Szczególną uwagę kierują na współpracę w grupie, akceptację, kreatywność.

*Teatr improwizowany / teatr impro  – powstaje na żywo, bez scenariusza, bez kostiumów i rekwizytów. Dzięki współpracy z hasła inspiracji improwizatorzy zespołowo kreują teatralny świat.

prowadzenie: Kasia Lalik
wiek:18+
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
zapisy: rezerwacje@teatr21.pl
14 i 21 lutego, godz. 17.00-18.30

KATARZYNA LALIK —  improwizatorka i pedagożka teatru, z wykształcenia aktorka i menedżerka kultury. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska – kurs improwizacji w IO West Theater w Los Angeles. Prowadzi różnorodne działania z wykorzystaniem technik teatru improwizowanego. Współpracuje z  Centrum Sztuki Włączającej / T21, Instytutem Teatralnym, Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń,  Szkołą Impro, Szkołą Liderów.
www.katarzynalalik.pl