Przejdź do KONTAKT

21

Listopad
Spektakl o odwadze. Podróż do źródeł odwagi ukrytych w tajemniczej historii Czarnego Węża. Czym jest dzisiaj odwaga? Jak być odważnym? Jak żyć odważnie? Jak zachęcać do odwagi? A może wcale jej nie potrzebujemy? Jeśli pomyśleć o odwadze jako o ciekawości i pragnieniu poznania świata, to w dzieciństwie wszyscy jesteśmy odważni. Jednak proces edukowania bardzo często tłumi ciekawość i ujarzmia temperament. Dlatego nie każdy dorosły jest nadal odważny. Niech więc nawiedzą nas indiańscy bohaterowie. A wraz z nimi zwierzęta, żywioły, słońce i księżyc. Każdy z nas chowa w pamięci odważnych bohaterów. Być może znajdzie się w niej trochę miejsca dla Indian? Aktorzy Teatru 21 przywołają ducha wojowniczek i wojowników. Nie bójcie się! Usiądźmy w kole, Słyszycie dźwięk bębna? Zatańczmy razem taniec pow-pow! Tak, Indianie powracają!!! My potrzebujemy ich, a oni nas. Czas się spotkać! Spektakl dla widzów od 7 roku życia. reżyseria: Justyna Sobczyk dramaturgia: Justyna Lipko-Konieczna scenariusz: Justyna Lipko-Konieczna, Justyna Sobczyk teksty: aktorzy Teatru 21 ruch: Justyna Wielgus scenografia i światło: Justyna Łagowska kostiumy, rekwizyty: Wisła Nicieja muzyka: Paweł Andryszczyk wideo: Tomasz Michalczewski asystent reżysera: Jakub Drzewiecki, Justyna Wielgus produkcja: Agnieszka Delman, Marceli Sulecki

Niezwykli i jedyni w swoim rodzaju aktorzy Teatru 21 okiełznali nie tylko żywioły. Ale i widzów. To zupełnie nowy teatr.

Maciej Kędziak, Onet Kultura

„Indianie” to dobra zabawa, ale też szkoła wychowania obywatelskiego; wspólnego działania dla dobra ogółu. By pokonać węża, trzeba działać razem. Na scenie i na ulicy. To świetna lekcja nie tylko dla dzieci.

Piotr Morawski, Dwutygodnik

Proszę dać się porwać ich aktorstwu, bajkowej scenografii Justyny Łagowskiej i kapitalnej muzyce Pawła Andryszczyka. Proszę się udać w podróż do źródeł odwagi, których strzeże Czarny Wąż, proszę sobie przypomnieć czasy, w których ciekawość była nie do poskromienia, proszę dać się ponieść swojemu temperamentowi.

Mike Urbaniak, Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy

Sorry, no posts matched your criteria.

NEWSLETTER

Zapoznałem się z polityką prywatności